KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14975450
nr 1497 5450
Erik B Gustafsson, stilleben. Signerad. Olja på duk, 54x 45 cm, yttermått inklusive ram: 61x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:36:05
18/10 00:41:53
100 kr
24/10 20:28:13